BMI Fodbolds bestyrelse:

Lars Jensen (formand), formand@bmifodbold.dk, 30 57 05 05

Henrik Jespersen (sportschef), sportschef@bmifodbold.dk, 22 63 68 64

Tenna Kastrup, tenna@kastrup-jensen.dk, 60 48 73 21

Henrik Fisher, henrik.fischer@youmail.dk, 23 86 14 52

Denis Pedersen (seniorformand), dpedersen666@gmail.com

Sekretær: Hans Flytkjær, havre19@pc.dk, 61 68 93 13

 

Øvrige kontaktpersoner:

Oldboysformand: Jørn Andersen, joanjorn@youmail.dk, 8693 1970

Kasserer: kasserer@bmifodbold.dk

Kontingenter samt ind – og udmeldelse: Tobias Lassen, bmifodboldkontingent@gmail.com, 6179 8180

Klik her for at melde dig ind i BMI Fodbold

Materialemand: Henrik Fischer, henrik.fischer@youmail.dk, 2386 1452

BMI Kunstgræs ApS: Claus Pedersen, clausp26@gmail.com, 5129 9633

Kampfordeler 3- og 5-mands: Thomas Alexandersen, thomas.alexandersen@gmail.com, 29 90 22 10

Kampfordeler 7- og 11-mands: Poul Knudsen, jette-poul@webspeed.dk, 42 15 35 61

Hjemmeside: Lotte Jahnsen, lotte@jahnsen.org

BMI Fodboldstøtteforeningen:

Peter Rugaard, formand for støtteforeningen, 20 28 86 25, peter.rugaard@gmail.com

KLIK her for at blive medlem af fodboldstøtte foreningen eller for at søge om støtte

KOM TIL GENERALFORSAMLING I BMI FODBOLD

BMI Fodbold afholder generalforsamling - det sker tirsdag den 26. marts 2019 kl. 19.00 på Egelund, Bredgade 5 i 8340 Malling. Der er fælles spisning...
Læs mere

BMI afholder sin helt egen fodboldskole

I 2019 blænder BMI Fodbold op for noget af en nyhed: klubbens helt egen fodboldskole.Vi har tidligere afholdt DBUs Fodboldskole, men er overbeviste...
Læs mere

BMI Fodboldstøtteforening – støtter aktiviteter i BMI

For bare 200 kr. om året kan du være med til at give fodboldspillerne i BMI ekstraordinære oplevelser. Bliv medlem af støtteforeningen. Er du far,...
Læs mere
Laura Basu og Sara Skov Kristensen

Laura Basu og Sara Skov Kristensen er udtaget til DBUs talenttræninger

To spillere fra U14-pigeholdet i BMI er sluppet gennem noget af et nåleøje og står nu tilbage blandt 50 af landets dygtigste fodboldpiger i...
Læs mere

De mindste fødder med de største smil

Hver søndag formiddag indtager BMI’s yngste fodboldspillere klubbens kunstgræsbane. Når de små fødder trisser rundt på plastikplænen er fokus er på...
Læs mere

Jacob Trenskow forlænger med AGF

Han har spillet i AGF, siden han var 11 år, og nu har den tidligere BMI-spiller Jacob Trenskow og AGF netop fået papir på hinanden frem til udgangen...
Læs mere

BMI-dreng tegner fuldtidskontrakt med FC Midtjylland

Han er lige blevet dansk mester med FC Midtjyllands U19-hold, og i dag har den tidligere BMI Fodbold-spiller Christian Tue opnået endnu et stort...
Læs mere

Trænerdag med DBU-træner i BMI Fodbold

Lørdag den 26. maj var der trænerdag i BMI Fodbold, hvor fokus var på at lære hinanden at kende på tværs af hold, og på at få inspiration til den...
Læs mere