Drenge, herrer og old boys

Kontakt træneren for hvert hold for at høre om aktuelle eller ændrede træningstider.

Du er altid velkommen til at kontakte Lars Jensen på formand@bmifodbold.dk, hvis du har spørgsmål til drenge og herrefodbold i BMI.

U4

Træner: Bob Gisselmann, 27 82 65 68, bobg@dbujylland.dk.

Træningstid og sted: Søndag fra 9.00-10, kunstgræsbanen

U5

Træner: Peter Fink, peter_fink@mail.dk, 61 27 29 90

Træningstid og sted: Søndag fra 9.00-10, kunstgræsbanen

U6

Malling:

Træner: Anders Juhl Kallesøe, 26 14 98 49 og Emil Spinner Heerwagen 28 94 45 92

Træningstid og sted: Mandag kl. 17.00 – 18.00

Malling Skole

Beder:

Træner: Nicolai Barrit Larsen, nblaas@gmali.com, 23 20 50 59

Træningstid og sted: Tirsdag kl. 17.00 – 18.00

Beder Skole

U7

Malling:

Træner: Jesper Fruersgaard, fruergaard77@gmail.com, 30 59 73 51

Henrik Post, henrikpost@hotmail.com, 61 65 39 71

Træningstid og sted:

Mandag kl. 17.00-18.00

Malling Skole

Beder:

Træner: Nicolai Barrit Larsen, nblaas@gmali.com, 23 20 50 59

Træningstid og sted: 

Mandag kl. 16.45-18.00

U8 drenge

Malling:

Træner: Info på vej

Træningstid og sted:

Tirsdag og Torsdag kl. 17.00 – 18.00

Malling Skole

Beder:

Træner: Søren Rune Knudsen, srknudsen@gmail.com og Kim Christiansen, kimchristiansen74@gmail.com, 51 84 13 02

Træningstid og sted:

Info på vej

U9 drenge

Malling:

Træner: Peter Sinding,psjalugruppen@gmail.com, 20 62 57 11 og Martin Overballe, martinoverballe@gmail.com, 41 65 66 17 

Træningstid og sted:

Mandag 17.00-18.30 og Onsdag kl. 17.00 – 18.00

Malling Skole

Beder:

Træner: Jesper Møller Kristensen, jmk@bccs.dk, 25 51 05 53

Træningstid og sted:

Mandag kl. 17.00-18.00 

Beder Skole

U10 drenge

Malling:

Træner: Simon Koch, kongkoch@hotmail.com, 40 16 66 61 og Kristoffer Mohr, kristoffer.mohr@gmail.com, 25 10 82 62 

Træningstid og sted:

Torsdag kl. 17.15 – 18.45

Malling Skole

Beder:

Træner: Ulrik Marcussen, marcussenulrik@hotmail.com, 40 97 32 96 og Anders Dige, andedige@rm.dk, 51 90 36 19

Træningstid og sted:

Mandag kl. 16.30 – 18.30

Beder Skole

U11 drenge

Henrik Jespersen, guldben@hotmail.com, 22 63 68 64

Træningstider og sted:

Mandag og onsdag kl. 16.30-18.00

Bane 1 + Kunst KG1

U12 drenge

Træner: Ulrik Kirkegaard, ulrik_kamp@hotmail.com og Mads Ole Madsen, madsolemadsen@gmail.com, 20 44 60 94

Træningstider og sted:

Mandag kl. 16.30 – 18.00

Onsdag kl. 16.30 – 18.00

Fredag kl. 16.30 – 18.00

Bane 2 + Kunst KG 2

U13 drenge

Træner: Stefan Kjerkegaard, kjerke@gmail.com, 60 89 73 80

Træningstider og sted:

Mandag og onsdag kl. 17.00 – 18.30

Bane 2 + Kunst KG 2

U14 drenge

Træner: Henrik Jespersen, guldben@hotmail.com, 22 63 68 64

Træningstider og sted:

Mandag kl. 18.00-19.30 Ban2 2 + Kunst KG2 og torsdag kl. 16.30.18.00 Bane 2

U15 drenge

Træner: Brian Fangel, brian.fangel@gmail.com, 29 48 07 35

Træningstider og sted:

Tirsdag 18-30 – 20.00

Torsdag 18.30 – 20.00

Bane 4 + Kunst KG 1

U16 og U17 drenge

Træner: Frederik Henneberg, hennebergfrederik@gmail.com, 28441033

Træningstider og sted:

Tirsdag og torsdag kl. 18.30 – 20.00

Bane 2 + Kunst KG 1

U19 drenge og Herresenior

Træner: Lasse Brauner Poulsen, lassepoulsen@mail.dk, 20919499

Træningstider og sted:

Tirsdag og torsdag kl. 18.30 – 20.00

Bane 2 + Kunst KG2

2. hold:

Træner: Christoffer Schwert, christoffer.schwert@gmail.com, 41 40 51 40

Oldboys

Træner: Jørn Andersen, joanjorn@youmail.dk, 86 93 19 70

Træningstider og sted:

Træner som udgangspunkt mandag (fra uge 43 til og med uge 14) kl. 20.00-21.30 på kunstgræsbanen i Egelund