Find trænerne for hvert hold herunder. Kontakt træneren for hvert hold for at høre om aktuelle eller ændrede træningstider.

Du er altid velkommen til at kontakte Lars Jensen på formand@bmifodbold.dk, hvis du har spørgsmål til drenge og herrefodbold i BMI.

Se mere om BMI Fodbolds kampe, hold og spillesteder – her på DBU

U4/U5 (2017/2016)

Træner: Brian Møller Sommer, brian201284@gmail.com, 53 51 88 00

Træningstid og sted: Søndag fra 9.00-10.00, kunstgræsbanen

U6 Mix (2015)

Træner: Lars Fransen

Træningstid og sted: Søndag fra 9.00-10.00, kunstgræsbanen

U7 (2014)

Træner: Bob Gisselmann, 27 82 65 68, bobg@dbujylland.dk

Træningstid og sted: Mandag kl. 17.00 – 18.00, Lunden, Egelund

U8 (2013)

Træner: Peter Fink, holdleder Nicoline Ørting 40 14 91 44, nicolinesmail@hotmail.com.

Træningstid og sted: Tirsdag og torsdag fra 17.00-18.00, Lunden, Egelund

U9 (2012)

Malling:

Træner: Emil Spinner Heerwagen, e_heerwagen@hotmail.com, 28 94 45 92

Træningstid og sted: Mandag og onsdag kl. 16.45 – 18.00, Lunden, Egelund

U10 (2011)

Træner: Jesper Fruersgaard, fruergaard77@gmail.com, 30 59 73 51

Træningstid og sted: Tirsdag og torsdag kl. 17.00-18.30, Lunden, Egelund

U11 (2010)

Malling:

Træner: Søren Rune Knudsen, srknudsen@gmail.com og Kim Christiansen, kimchristiansen74@gmail.com, 51 84 13 02

Træningstid og sted: Mandag kl. 17-18.15 og fredag kl. 15.30-16.45, Malling Skole

Beder:

Træner: Henrik Bøgebjerg, henrik.boegebjerg@gmail.com, 27 50 08 97

Træningstid og sted: Mandag kl. 17.00-18.00 på Beder Skole

U12 (2009)

Træner: Peter Sinding, psjalugruppen@gmail.com, 20 62 57 11, Martin Overballe, martinoverballe@gmail.com, 41 65 66 17 og Jesper Møller Kristensen, jmk@bccs.dk, 25 51 05 53

Træningstid og sted: Mandag 17.00-18.30 og Onsdag kl. 17.00-18.30, Egelund

U13 (2008)

Træner: Simon Koch, kongkoch@hotmail.com, 40 16 66 61, Ulrik Marcussen, marcussenulrik@hotmail.com, 40 97 32 96, Anders Dige, andedige@rm.dk, 51 90 36 19 og Lars Jensen

Holdleder: Kristoffer Mohr, kristoffer.mohr@gmail.com, 25 10 82 62 og Thomas Alexandersen

Træningstid og sted: Mandag kl. 17.00-18.30 og torsdag kl. 17.00-18.30 påBane 1 + Kunst KG1

U14 (2007)

Henrik Jespersen, guldben@hotmail.com, 22 63 68 64

Træningstider og sted: Mandag og onsdag kl. 16.30-18.00, Bane 1 + Kunst KG2

U15 (2006)

Træner: Lasse Brauner Poulsen, lassepoulsen@mail.dk, 20 91 94 99

Træningstider og sted: Tirsdag kl. 17.00 – 18.30 og torsdag kl. 17.00 – 18.30 på Bane 2 + Kunst KG 2

U16 (2005)

Træner: Stefan Kjerkegaard, kjerke@gmail.com, 60 89 73 80

Træningstider og sted: Torsdag 17.30-19.00 på Bane 2 + Kunst KG 1

U19 drenge (årgang 2002, 2003 og 2004) og herresenior

Træner: Henrik Olsen og Lasse Brauner Poulsen, lassepoulsen@mail.dk, 20 91 94 99

Træningstider og sted: Tirsdag og torsdag kl. 18.30 – 20.00 på Bane 2 + Kunst KG2

2. hold:

Træner: Christoffer Schwert, christoffer.schwert@gmail.com, 41 40 51 40

Oldboys

Træner: Jørn Andersen, joanjorn@youmail.dk, 86 93 19 70

Træningstider og sted:

Træner som udgangspunkt mandag (fra uge 43 til og med uge 14) kl. 20.00-21.30 på kunstgræsbanen i Egelund